Anasayfa > Duyurular > Teşekkürler Türkiye

Teşekkürler Türkiye

Iki defa Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği ve Avrupa Birliği kalite ödülü ve en son olarak da Anadolu Markaları ödüllerine bizi layık gören halkımıza minettarız. Teşekkürler Türkiye!

 

Köfteci Ramiz, bu yıl 5’incisi düzenlenen “Anadolu Markaları 2011” yarışmasında Ticaret Kategorisi’nde birincilik ödülü aldı. 

Capital ve Ekonomist dergilerinin, Finansbank’ın katkılarıyla düzenlenen Anadolu Markaları 2011 yarışmasında Köfteci Ramiz, Ticaret Kategorisi’nde birincilik ödülüne layık görüldü. İş dünyasından önemli temsilcilerin yer aldığı ödül töreni sırasında Köfteci Ramiz adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi ve Franchising Direktörü Bircan Taşkınlar aldı.

Hiçbir ürününde katkı maddesi kullanmayan Köfteci Ramiz’in özel pidesinden köftesine kadar tüm ürünleri şubelerine Akhisar’da bulunan üretim tesislerinden günlük olarak taşınıyor.

“Değişmeyen lezzet, uygun fiyat” ilkesiyle müşterilerine her zaman tercih edilen sunan Köfteci Ramiz, Türk mutfağının benzersiz lezzetlerini sunuyor. En az eşsiz köftesi kadar beğenilen Ramiz Soslu Tavuk da damak tadına düşkün olanların bir diğer tercihi. Harlı ateşte, özel pişirme yöntemleriyle özenle hazırlanan Ramiz Soslu Tavuk, Köfteci Ramiz’in usta aşçılarının özel tarifi olan Ramiz Sos’la marine edilerek yanında bol yeşillik ve mevsim sebzeleriyle adeta hem gözlere hem midelere ziyafet.